Олександрівські лігівци провели акцію з протидії шахрайству

14.05.2018


Учасники "Ліги майбутніх поліцейських" розповсюджували  листівки з інформацією про те, як уберегтись від "телефонних" аферистів та недобросовісних інтернет-продавців.

Олександрівська  молодь з громадської організації "Ліга майбутніх поліцейських" бере активну участь у житті міста. Разом зі співробітниками поліції підлітки організовують різні заходи, спрямовані на підтримку здорового способу життя серед однолітків, а також профілактику різних правопорушень.

Так як останнім часом однією з найбільш актуальних тем стала протидія шахрайству, цього разу вирішено було розповісти місцевим жителям саме про цей вид майнових злочинів. Лігівці активно підключились до роботи, розробивши спеціальні інформаційні листівки, що в доступній формі розповідають про дії зловмисників.

Вибравши вільний від навчання час, школяри пройшли по місту, розповідаючи місцевим жителям про найбільш характерних способах шахрайських дій. При цьому найбільшу увагу вони приділили літнім людям - статистика показує, що саме вони найбільш часто стають жертвами аферистів.

Підлітки розповідали про те, як себе убезпечити при покупках в інтеренеті, а також що потрібно робити, коли дзвонять невідомі "співробітники банку" з проханням назвати дані рахунку, а також фальшиві "слідчі", що пропонують позбавити родичів від кримінальної відповідальності.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета