Під час особистого прийому громадян, відвідувачі цікавились ходом розслідування кримінальних проваджень (ФОТО)

14.05.2018


Щопонеділка з 14.00 до 16.00 в адміністративній будівлі Дружківського відділення поліції начальник поліції Сергій Янголенко проводить особистий прийом громадян. Всі бажаючі можуть поставити свої запитання та обговорити проблеми з очільником поліції.

Цього тижня за допомогою до головного поліцейського Дружківки звернулись одразу декілька місцевих мешканців, що бажають дізнатися про хід конкретних кримінальних проваджень.

Так одна з жінок просить правоохоронців допомогти розібратись із трагічним зникненням її сина. В літку 2014 року чоловік прямував з Харківської області, але до неї так і не потрапив. Згодом жінка дізналась, що його було вбито та просить правоохоронців у цьому розібратись.    

Ще одна з літніх жінок звернулась до Сергія Янголенко із проханням про допомогу. До її подвір’я протягом тривалого часу навідується невідома особа, і це її лякає. Керівник пообіцяв допомогти жінці, та запропонував їй не зволікати, а одразу повідомляти в поліцію як тільки-но на території домогосподарства з’явився непроханий гість.

Всі звернення та повідомлення взяті під особистий контроль керівника, за якими буде проведена ретельна перевірка.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета