Краматорчани здали до поліції гранати

16.04.2018


Жителі Краматорська продовжують роззброюватися. За два тижні місячника добровільної здачі зброї  громадяни видали поліцейським 4 мисливські гладкоствольні рушниці, 6 одиниць  газових зброї та 2 гранати.

На території Донеччини проводиться місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Дізнавшись про це, громадяни поспішили добровільно здати правоохоронцям нелегальні зброю і боєприпаси.

Так, 66-річний краматорчанин  звернувся до поліції із заявою про добровільну здачу газового револьверу. Чоловік пояснив, що у минулому придбав зазначену зброю для самозахисту та мав відповідний дозвіл на її зберігання, однак тепер вона йому не потрібна.

Інший місцевий житель, 59 років, приніс до поліції рушницю. Чоловік повідомив, що він є мисливцем, однак термін дії дозволу на зберігання зброї закінчився, а продовжувати його він не бажає.

Ще шість чоловіків  віком від 40 до  65-ти років звернулися до поліції, щоб добровільно здати газову зброю, термін дії дозволу на  яку сплив.  

В усіх випадках громадяни звільнені від кримінальної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Поліція закликає громадян здавати зброю та боєприпаси, які незаконно зберігаються, до підрозділів дозвільної системи та органів поліції за місцем мешкання. Добровільно видавши незареєстровану зброю, громадяни не лише звільняються від відповідальності за незаконне зберігання зброї але й мають можливість оформити добровільно видану зброю в особисту власність

Добровільно здавши зброю, боєприпаси, вибухові  речовини, ви збережете своє життя та життя оточуючих людей.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета