Сергій Янголенко провів щотижневий прийом громадян (ФОТО)

16.04.2018


Місцеві мешканці зверталися з питаннями про розслідування кримінальних справ, повідомляли про скоєні стосовно них правопорушення та скаржилися на неправомірні дії інших осіб.

Щопонеділка громадяни мають можливість особисто звернутись до т.в.о. начальника відділення поліції Сергія Янголенко з наболілими питаннями і вирішити проблеми безпосередньо.

Були громадяни, які приходять на прийом не в перший раз. Вони цікавилися, на якому етапі розслідування кримінальні провадження, відкриті за їх заявами, а також скаржились на бездіяльність окремих співробітників.

Крім того одна із відвідувачок просила правоохоронців надати правову допомогу у вирішенні питання з невісткою, яка не дає батьку бачитись з дитиною та провокує конфліктні ситуації.

Сергій Олександрович уважно вислухав кожного, хто звернувся за допомогою відвідувача і надав необхідну консультацію у вирішенні питань. У справах, які вимагають комплексного опрацювання, очільник поліції доручив керівникам відділів провести перевірки у встановлені терміни і в обов'язковому порядку проінформувати про результати громадян відповідно до чинного законодавства.

Окрім особистих та виїзних прийомів поліцейські регулярно проводять «сходи» громадян.

Так, 19 квітня о 14.00 відбудеться сход громадян за участю начальника поліції та дільничного офіцера поліції в с. Олексієво-Дружківка.

Правоохоронці розкажуть громадянам про оперативну обстановку в місті та окремо в селищі, про пріоритетні напрямки роботи поліції на сьогоднішній день, а громадяни в свою чергу зможуть задати питання, що їх цікавлять.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета