Поліцейські Дружківки спільно із представниками громадського формування забезпечують правопорядок в місті (ФОТО)

14.04.2018


Під час сумісного патрулювання правоохоронців та представників громадськості по забезпеченню охорони громадського порядку, виявлено 15 правопорушників адміністративного законодавства.

Завдяки активним профілактичним заходам правоохоронців в регіоні триває тенденція щодо зменшення рівня злочинності, однак для збереження стабільної оперативної ситуації у складних умовах сьогодення зусиль однієї поліції недостатньо. Тому суттєвою підтримкою для  правоохоронних органів є співпраця з громадськими формуваннями.

Починаючи з початку цього року щоп’ятниці на патрулювання вулиць  спільно із працівниками Дружківського відділення поліції виходять і представники громадського формування «ЩІТ». У кожного наряду – свій маршрут патрулювання. Вони обходять територію, стежать, аби на вулицях було спокійно та проводять профілактику правопорушень.

Так вчора під час патрулювання міста правоохоронцями разом із представниками громадськості було складено 15 адміністративних протоколів, більшість з яких склали правопорушення за вживання алкогольних напоїв у заборонених місцях. Загалом з початку року за ст. 178 КУпАП України (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) співробітниками поліції притягнуто до адміністративної відповідальності 331 громадянина.

Наразі у складі громадського формування «ЩІТ», яке створено з числа працівників «Дружківського фарфорового заводу», нараховується 10 чоловік. Всі вони пройшли спеціальне навчання в поліції, отримали відповідні сертифікати і тепер спільно із правоохоронцями патрулюють вулиці і підтримують правопорядок у місті.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета