Протягом великодніх свят поліція Донеччини виїжджала на допомогу громадянам більше 4 тисяч разів (ФОТО)

10.04.2018


Поліцейські вилучили схрон боєприпасів, затримали лже-мінера та повернули додому 7 зниклих дітей. Завдяки вжити заходам святкові дні пройшли у безпеці.

Чотири доби, з 6 по 9 квітня, поліція Донеччини несла службу в посиленому режимі. Про безпеку жителів та гостей регіону дбали близько 1500 поліцейських та нацгвардійців.

Правоохоронці забезпечили цілодобову охорону понад 270 культових споруд, які в ці дні відвідали понад 135 тисяч людей.

Дестабілізації ситуації під час масових заходів не допущено. Так, у центрі курортного Святогірська, в нежилому будинку, було виявлено схронбоєприпасів – два гранатомети та півтори тисячі набоїв.

Поліцейські убезпечили від нелегальної зброї не тільки жителів Донеччини, але й інших регіонів. Пластид та патрони вилучили з автівки, що прямувала у Харків, а у Білицькому зупинили перехожого з гранатою.

У Маріуполі до поліції надійшло повідомлення про замінування квартири у багатоповерхівці. Висотку ретельно обстежили, а вже за кілька годинзатримали «жартівника» - на вокзалі у Запорізькій області. Лже-мінеру загрожує до 6 років позбавлення волі.

За чотири дні колл-центр 102 прийняв та обробив 4,5 тисячі викликів громадян, переважно – не кримінального характеру. З них 55 разів по допомогу до поліції зверталися діти. Жодного дзвінка не було втрачено, на всі забезпечено оперативне реагування.

На блокпостах та області було перевірено понад 13 тисяч автомобілів та стільки ж громадян. Під час перевірки на стоп-контролях затримані 6 підозрюваних в участі у незаконних збройних формуваннях та 4 нелегальних мігранти, розшукані дві особи, які скоїли злочини та безвісно зниклий.

У вихідні пішли з дому 7 дітей. Всі вони були знайдені у перші години після зникнення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета