Увага! «Квартира під охорону»

13.03.2018


З 1 по 17 березня 2018 року поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». За умовами акції, громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію в квартирі з 50% знижкою на монтажні роботи.

За дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян та протидії квартирним крадіжкам, в зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.

Крім того, учасникам антитерористичної операції на Сході України та родинам загиблих учасників АТО поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.

Поліція охорони - єдина державна структура, яка пропонує повний спектр якісних охоронних послуг, а саме: фізична охорона кваліфікованими співробітниками, охорона нерухомості, встановлення кнопок тривожної сигналізації і пультова охорона об'єктів всіх форм власності і будь-якого ступеня складності.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону, власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й  група реагування  добре підготовлених та належно озброєних поліцейських охорони прибуде на місце події за кілька хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.

Варто зазначити, що всього на території обслуговування Дружківського відділення поліції охорони Донецької області  під охороною знаходиться близько 80 об’єктів усіх форм власності та  більше 200 квартир, приватних будинків та інших приміщень з особистим майном громадян.

З початку року під охорону в Дружківці було прийнято 5 об’єктів та 10 помешкань громадян.

В результаті спрацювання кнопки «тривоги» у 2018 році співробітникам поліції охорони, вдалось запобігти трьом крадіжкам з магазинів та затримати одного місцевого мешканця, який намагався проникнути до квартири, що перебувала під охороною. Всіх правопорушників було затримано та доставлено до Дружківського відділення поліції для
з'ясування обставин.

Замовити послуги поліції охорони або отримати більш детальну інформацію можна за телефонами:

0-990-502-220-для абонентів МТС

0-730-502-220-для абонентів оператора Лайф

0-970-502-220-для абонентів оператора Київстар

Лінії працюють цілодобово.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета