Сергій Янголенко провів щотижневий прийом громадян (ФОТО)

13.03.2018


З метою наближення до населення, вирішення проблем та питань, що виникають у громадян т.в.о. начальника Дружківського відділення поліції щопонеділка проводить особистий прийом.

Цього тижня громадяни переважно скаржились на неналежне розслідування конкретних кримінальних проваджень за фактом крадіжок. Кожного із громадян Сергій Янголенко запевнив у об’єктивному розгляді усіх звернень, а за їх результатами вживатиме відповідні заходи реагування. Керівник поліції доручив підлеглим детально розібратись за кожним зверненням.

Також були громадяни, котрі вже не вперше звертаються про допомогу до головного правоохоронця Дружківки. За фактами, що належать до компетенції поліції, проводяться відповідні перевірки.

Крім того один із місцевих мешканців прийшов до поліції з питання вдосконалення пішохідного переходу по вулиці Енгельса, так як більшість водіїв не зважають на дорожній знак та порушують правила дорожнього руху.

Нагадуємо, що разом із керівництвом Дружківського відділення поліції особистий прийом громадян проводить і керівництво ГУНП Донецької області. Так безпосередньо поставити своє запитання заступнику начальника главку полковнику поліції Павлу Анатолійовичу Алєксєєнко можна 14.03.2018 року з 11.00 години, записавшись попередньо на прийом за т.  +38-(095)-385-16-55.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета