60 –річний краматорчанин потрапив на «гачок» Інтернет-шахраїв

12.03.2018


60 –річний краматорчанин потрапив на «гачок» Інтернет-шахраїв
Чоловік передплатив за товар, викладений невідомим продавцем на одному з сайтів, після чого залишився без замовлення та своїх грошей .
До чергової частини Краматорського відділу поліції звернувся 60-річний чоловік який повідомив про те, що його ошукали на 2 000 гривень.
Як з’ясувалось, потерпілий через Інтернет-мережу вирішив придбати кухонну електро плиту. Чоловік декілька разів переписувався із власником товару, уточнюючи деталі покупки. Обов'язковою умовою, яку висунув останній, була повна передоплата на вказаний номер рахунку.
Після тримання грошей продавець перестав відповідати на дзвінки. Зрозумівши, що його обдурили, краматорчанин звернувся до правоохоронців.
Вже за годину у Краматорській поліції зафіксували ще один аналогічний випадок. За допомогою звернулась 32-річна мешканка міста, яка "передплатила" шахраям 1 200 гривень за покупку мобільного телефону.  Як тільки гроші опинилися на картці «продавця», зв’язок із ним обірвався.
За  вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
Правоохоронці нагадують громадянам, аби стовідсотково уберегтися від шахраїв, здійснюючи покупки через Інтернет-мережу, потрібно діяти за схемою: отримав товар, перевірив його наявність та якість - тільки після цього перерахував гроші.

Краматорського відділу поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета