Поліцейські Дружківки вшанували пам'ять Тараса Шевченко (ФОТО)

09.03.2018


Сьогодні правоохоронці разом із дружківчанами вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. До підніжжя пам’ятника великого Кобзаря присутні поклали квіти, читали його вірші та згадували визначні моменти з життя поета.

9-го березня українці відзначають День народження великого Кобзаря, пророка, патріота, символа нескореності духу – Тараса Григоровича Шевченка. Цьогоріч виповнилось 204 роки з Дня його народження.

В цей день в Дружківці біля пам’ятника всесвітньо відомого українця зібралось чимало людей. Вшанувати пам’ять великого сина українського народу, світоча нації, поводиря духу і справжнього пророка Тараса Шевченка прийшли як діти і дорослі так і співробітники місцевого відділення поліції.

Поет, художник, письменник і символ України  – жив і творив для української нації зовсім не багато, однак залишив після себе чималий творчий спадок. Присутні читали вірші Шевченко, а також згадували про життя українського пророку.

Після цього, керівник Дружківського відділення поліції Сергій Янголенко разом із містянами поклав квіти до підніжжя пам’ятника видатної людини.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета