Мешканець Дружківки добровільно видав поліцейським знайдену гранату (ФОТО)

09.03.2018


Вибухонебезпечний предмет чоловік знайшов близько місяця тому в лісосмузі неподалік с. Олексієво-Дружківка.

Щоб знахідка випадково не спричинила нікому шкоди, чоловік одразу вирішив її забрати із собою та сховати якнайдалі. Усвідомивши з часом, що за зберігання вибухонебезпечних предметів передбачена кримінальна відповідальність вирішив більше не гаяти часу.

Так до працівників поліції, що відповідають за напрямок роботи з протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області звернувся місцевий мешканець, який повідомив, що нещодавно знайшов у лісосмузі предмет, схожий на гранату Ф-1 з запалом та бажає його добровільно видати правоохоронцям.

Законослухняним громадянином виявився 34-річний місцевий мешканець с. Олексієво-Дружківка.

Знахідку у чоловіка вилучено та буде спрямовано на експертизу.

Нагадуємо, що відповідно до ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

Поліція закликає жителів здавати зброю та боєприпаси, які незаконно зберігаються, до підрозділів дозвільної системи та органів поліції за місцем мешкання. Добровільно видавши незареєстровану зброю,  громадяни не лише звільняються від відповідальності за незаконне зберігання зброї але й мають можливість оформити добровільно видану зброю в особисту власність.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета