Правоохоронці Краматорської оперативної зони заступили на посилене патрулювання

02.03.2018


У зв’язку з погіршенням погодних умов наряди поліції, перш за все, орієнтовані на надання допомоги пішоходам та водіям автівок. Крім того, в регіоні триває загальнодержавна операція «Мігрант».

Сьогодні традиційно на головних площах Краматорська, Дружківки, Олександрівки зібралися поліцейські, які отримали першочергові завдання по забезпеченню правопорядку .

Керівники підрозділів поліції довели особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення публічної безпеки громадян та підтримання стабільної оперативної обстановки на території обслуговування.

Серед них – недопущення вчинення правопорушень, вилучення з незаконного обігу заборонених предметів та речовин, виявлення порушників міграційного законодавства.

Правоохоронці були орієнтовані на попередження та розкриття вуличних правопорушень, вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотичних засобів, а також оперативне  реагування на всі повідомлення громадян.

В умовахї погіршення погодних умов поліцейські надаватимуть допомогу людям, які її потребують, та визволятимуть зі снігових пасток автівки.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета