Правоохоронці Краматорської оперативної зони вшанували пенсіонерів МВС - учасників бойових дій на території інших держав

20.02.2018


На сьогоднішній день на обліку Краматорського відділу поліції перебуває 115 пенсіонерів МВС, серед яких є учасники Другої світової війни, учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші.

Працівники  сектору кадрового забезпечення Краматорського відділу поліці  та голова  первинної ветеранської організації «Щит та меч» Любов Мірошникова відвідали за місцем проживання пенсіонерів та ветеранів МВС, які є учасниками бойових дій на території інших держав.

Краматорчани, що відділи більшу частину свого зрілого життя захисту правопорядку на вулицях рідного міста, під час зустрічі розповідали про особливості служби у той чи інший період часу - у багатьох вона починалась ще за радянських часів, а завершувалась вже у період незалежності України. Кожен з відвідуваних отримав продуктові набори та матеріальну допомогу.

Ветеранів називають скарбницею досвіду, золотим фондом, надійним сплавом мудрості і енергії. Як показує життя, досвід старшого покоління завжди затребуваний, це проявляється у нерозривному зв'язку поколінь, бажанню навчених професійним і життєвим досвідом ветеранів й сьогодні залишатися в строю, бути корисними людям.

 

Краматорський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета