Краматорські правоохоронці розповідають учням міста про ефективну методику вирішення конфліктів

12.02.2018


Поліції провели зустріч з представниками управління освіти та організували заняття із учнями ЗОШ №12 із практичного застосування методики «Медіації».

 

Однією з технологій, за допомогою яких відбувається альтернативне врегулювання конфліктів, є медіація. Це такий спосіб вирішення спорів, при якому з'являється третя сторона (медіатор), що не повинна бути зацікавлена ​​у виграші жодної зі сторін. Така практика показує свою ефективність протягом тривалого терміну.

Начальник ювенальної превенції краматорської поліції Павло Підгірний зустрівся з працівниками управління освіти та обговорив методику втілення даного методу в учбових закладах міста.

Першою правоохоронці навістили Загальноосвітню школу №12 м. Краматорська, де розповіли про використання технології медіації та провели із учнями заняття з її практичного використання. Інспектор з ювенальної превенції Наталія Груненко розповіла дітям про те, як можна запобігати конфліктів або ефективно їх вирішувати. За її словами, всі сторони конфлікту, у тому числі й посередник, повинні дотримуватись основних принципів: добровільності, взаємоповаги та рівноправності сторін.

За допомогою представника поліції та педагогів діти моделювали різні конфліктні ситуації, після чого обговорювали різні способи їх вирішення.

У результаті таких занять вони усвідомили, що всі люди є різними і кожен має свої інтереси, уподобання та звички, але при цьому треба вміти уникати конфліктів та вчитись вмінню працювати у колективі. 

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета