Поліція взяла участь у відкритті меморіалу жертвам обстрілів бойовиків у Краматорську

10.02.2018


Меморіал "Скільки людей ще повинно загинути?" в память загиблих на сході України сьогодні відкрили в Краматорську. Дата обрана не випадково – саме цього дня у 2015 році був обстріляний аеропорт та житлові квартали Краматорська, від рук терористів загинули мирні мешканці.

Відкриття меморіалу стало можливим завдяки таким організаціям, як "Інформаційна безпека", "Донецький інститут інформації", Антикризисний медіа-центр, центр "ДІЙ-Краматорск" та "Восток SOS".

У проведенні заходу взяли участь представники місцевої влади, активісти та жителі міста, співробітники Краматорського відділу поліції.

10 лютого - третя річниця пам′яті жертв, що постраждали внаслідок обстрілу мирного Краматорська проросійськими терористами. З території, непідконтрольній українській владі, незаконними збройними формуваннями було здійснено ракетний обстріл з великокаліберних систем залпового вогню.

Обстрілів зазнали Краматорський аеродром та житлові квартали міста.

Загинули 17 людей, 64 були поранені, в тому числі 5 дітей. Було пошкоджено житлові будинки, дитячий садок, художню школу та міську лікарню.

На місці обстрілу працювали поліцейські, які задокументували всі наслідки теракту. Крім того, близько 200 правоохоронців охороняли пошкодені будівлі від мародерства.

Урочистий захід завершився хвилиною мовчання.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета