У Краматорську поліцейські виявили родину, в якій через байдужість батьків діти були вимушені жити у жахливих умовах

09.02.2018


10-річний та 8- річний  хлопчики знаходились у покинутій квартирі, без води, світла і тепла. Дітей, які спали на санчатах поруч з бродячим собакою, поміщено до лікарні, їх батьків притягнуто до відповідальності.

Під час рейду по Краматорську інспекторами з ювенальної превенції  поліції було отримано інформацію, що в одній з покинутих квартир нежитлового будинку проживає родина із дітьми.

Вирішивши негайно перевірити даний факт, поліцейські відправились за вказаною адресою. Від побаченого навіть правоохоронці зі стажем були шоковані. У приміщенні було брудно та холодно, вода та їжа відсутні. Хлопчики 2007 та 2009 років народження спали на підлозі у санчатах, вкриті мотлохом. Біля них розмістився бездомний пес.

Як згодом з’ясувалось, дана сім’я раніше мешкала разом із матір'ю одного з батьків. Через пристрасть чоловіка та жінки до у них алкоголю з власницею житла виникали постійні конфлікти, і в решті решт разом із дітьми їм довелось шукати собі інше місце проживання. При цьому старша 16-річна донька залишилась з бабусею.

Співробітники поліції разом з представниками соціальної служби вилучили дітей, зараз вони знаходяться у лікарні. Подружжя притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП,  наразі вирішується питання про позбавлення їх батьківських прав .

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета