На Донеччині проводяться рейди з контролю за пересуванням великогабаритного транспорту (ВІДЕО)

08.02.2018


Такі заходи спрямовані на збереження безпеки дорожнього руху під час здійснення перевезень автомобільним транспортом та додержання законодавства у зазначеній сфері. Перевірки проводяться поліцейськими спільно з працівниками Укртрансбезпеки, службою автомобільних доріг у Донецькій області та працівниками Управління служби безпеки України у Донецькій області.

З метою недопущення руху перевантажених транспортних засобів по дорогах області, працівники поліції посилили контроль за пересуванням вантажівок. При перевантаженні вони створюють значні незручності для руху інших транспортних засобів, ставлять під загрозу безпеку інших учасників дорожнього руху, втрачають керованість і маневреність, бо надто завантажені. Також водії перевантажених автотранспортних засобів не мають можливості вчасно реагувати на зміну дорожньої обстановки та гальмувати у разі небезпеки. Як наслідок – розбиті дороги та небезпека для учасників дорожнього руху.

З метою виявлення порушень навантаження на осі та для збереження покриття доріг працівники поліції, працівники СБУ, Укртрансбезпеки та служби автомобільних доріг в Донецькій області проводять спільні рейди на пересувному пункті вагового та габаритного контролю, де контролюють вагу, яку перевозить великовантажний транспорт по території області.

Протягом минулого, 2018 року, на пересувних пунктах габаритно-вагового контролю поліцейські винесли 334 постанови за ст.132 (1) Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення перевезення габаритно-вагового вантажу. За перший місяць 2018-го року таких постанов налічується вже 11. Покарання за такий вид правопорушень передбачає сплату штрафу.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета