У Краматорську поліцейські перевірили родини, що опинились у складних життєвих обставинах

07.02.2018


В результаті профілактичного рейду зі службою у справах дітей правоохоронці вчергове притягли до відповідальності місцевих жительок, які не не виконують свої батьківські обов'язки.

Щоб перевірити батьків та дітей за місцем мешкання, їх побутові умови та дізнатися про проблеми співробітники ювенальної превенції разом із представниками місцевої влади регулярно проводять профілактичні рейди.

Цього разу було відвідано дві родини, в одній з яких виховуються три дитини, а в іншій - дві. Причинами взяття на облік стали безвідповідальність батьків та їх схильність до антисоціального способу життя.

Вчергове побачивши в оселях антисанітарію та переконавшись, що неповнолітні проживають у неналежних умовах, не отримують повноцінного харчування та без поважних причин не відвідують дитячий садок, правоохоронці вирішили притягнути до відповідальності їх матерів.

Відносно жінок складено протоколи за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей". Їм був встановлений термін на приведення свого житла до належного стану та змінення свого способу життя.

- При наявності систематичного контролю за сім'ями з категорії "СЖО" такі горе-батьки знаходяться під постійним контролем та намагаються утримуватися від шкідливих звичок, адже  бояться, що через систематичні порушення вони можуть лишитися дітей,- зазначив інспектор ювенальної превенції Краматорська  Олександр Гонтаренко, - така робота буде продовжуватись нами й надалі.

 

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета