Правоохоронці, які охоронятимуть спокій громадян у вихідні , публічно заступили на службу

12.01.2018


Щоп’ятниці жителі різних міст Донечини  мають змогу побачити, хто саме захищатиме їхні права, та дізнатися, які завдання з охорони правопорядку ставляться перед поліцейськими у зоні АТО.

На головних площах Краматорська, Дружківки, Олександрівки, вишикувалися поліцейські, які отримали першочергові завдання по забезпеченню правопорядку та були орієнтовані на дотримання норм особистої безпеки при несенні служби. А також сьогодні разом з ними заступили курсанти вищих навчальних закладів системи МВС України .

Керівники підрозділів поліції довів особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення публічної безпеки громадян та підтримання стабільної оперативної обстановки на території обслуговування.

Правоохоронці були орієнтовані на попередження та розкриття вуличних правопорушень правопорушень , вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотичних засобів, а також оперативне  реагування на всі повідомлення громадян.

Також під час несення служби наряди будуть розповсюджувати серед громадян інформаційні листівки із порадами щодо протидії шахрайству.

Дружківка

 

Олександрівка

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета