Повіривши шахраям Краматорчанин зробив "невдалу" інтернет-покупку та втратив 7 тисяч гривень

12.01.2018


Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну кампанію та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами зловмисників.

Останнім часом шахрайства при купівли чи продажу товарів через інтернет є дуже поширеними.

Зловмисники публікують досить "привабливі" оголошення на будь який товар, після чого пропонують покупцям здійснити передоплату або перерахувати їм хоча б задаток. Після отримання грошей аферісти перестають виходити на зв'язок. Бувають й протилежні випадки — жертва надсилає товар замовнику, а грошей за нього так і не отримує.

49-річний мешканець Краматорська повідомив до поліції, що став жертвою інтернет-шахраїв. Чоловік замовив оптову партію сигарет та перерахував псевдо-продавц»  7 тисяч гривень, однак товару не дочекався.

Відомості за даному факту внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Шановні громадяни, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям та сумнівним інтернет-сайтам! Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до відділу поліції.

 

Краматорський  відділ

 Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета