Поліція Краматорської оперативної зони за минулий рік притягнула до кримінальної відповідальності 963 правопорушників

12.01.2018


З початку року по допомогу у Краматорський відділ поліції звернулись більше 45 тисяч  громадян. В ході аналізу стану боротьби зі злочинністю, зокрема, було відзначено зменшення кількості вуличних кримінальних правопорушень на 46% менш ніж у минулому році.

За поточний період тільки на території Краматорська скоєно 2200 злочинів, третина з них - тяжкі та особливо тяжкі, близько половини – дрібні крадіжки.

Як розповів  т.в.о начальника Краматорського відділу поліції Олександр Овсянников, до кримінальної відповідальності притягнуто 963 зловмисників, серед них 21 неповнолітніх. Разом з службою у справах дітей Краматорської міської ради проведено 79 рейдів по родинах із категорії "складні життєві обставини", мета - боротьба з бездоглядністю, бродяжництвом та жебрацтвом серед неповнолітніх. У результаті виявлено 129 неповнолітніх осіб, які були поміщенні до центру соціально–психологічної реабілітації м. Краматорська.

 В сфері незаконного зберігання  зброї скоєно 35 злочинів, з них  розкрито 31.

Керівництво  обласного главку наголосило на активізації взаємодії із громадськими формуваннями, чия діяльність пов’язана з охороною громадського порядку. Це дозволить значно знизити рівень вуличної злочинності та перекрити патрулями більшу кількість потенційно небезпечних зон.

Особливу увагу працівників поліції звернули на посилення роботи з розшуку  злочинців та безвісно зниклих осіб, розкриттю майнових злочинів, у тому числі й шахрайств.

За звітній період поліцією складено 5924 адміністративних протоколів. За результатом координаційної наради були прийняті рішення щодо активізації роботи поліції Краматорської оперативної зони у конкретних напрямках, а також покращення взаємодії з громадськістю.

Юрій Горустович розповів присутнім, що сьогодні поліція Донеччини втілює у дію стратегію розвитку системи МВС, розраховану до 2020 року та затверджену урядом України. Зокрема. Вона передбачає активну взаємодію поліції із населенням, використання міжнародного досвіду та нових підходів до правоохоронної діяльності.  Зокрема, в місці розпочався втілюватись  проект «Безпечний будинок».

Блок превентивної діяльності – це саме той підрозділ, від якого залежить профілактика злочинності. Від якості роботи зовнішніх нарядів поліції залежить спокій на вулицях міста та рівень довіри до поліції .

Також, керівникам відділу та відділень  було вказано на недоліки та поставлено строки для їх усунення.

 

Краматорський відділ поліції

в Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета