Дружківські правоохоронці розкрили крадіжку на кладовищі, що сталась місяць тому

11.01.2018


Раніше судимий 42-річний мешканець Ясинуватського району викрав металевий стіл, за який виручив гроші на алкоголь. Тепер на нього чекає чергове позбавлення волі.

На днях із заявою до поліції звернулась 21-річна жителька села Новокалинове Ясинуватського району. Дівчина повідомляла, що приблизно місяць тому з могили її дідуся було викрадено металевий столик і просила правоохоронців його знайти.

Для розкриття даного злочину дільничними офіцерами поліції було здійснено подворовий обхід та проведена робота із місцевими мешканцями, у першу чергу з тими, хто раніше вже мав проблеми із законом.

У результаті особу правопорушника було встановлено. Ним виявився житель села 1975 року народження, раніше судимий за крадіжку. Чоловік зізнався, що вирішив таким чином заробити собі на алкоголь. Як з’ясувалось, стіл він продав своїй знайомій за 500 гривень, при цьому, звичайно ж, не розповів про його походження.

Зараз викрадене майно вилучено та повернуто заявниці. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета