Краматорські Ліговці разом із містянами святкували Різдво на головній площі Краматорська.

09.01.2018


Вихідними на площі Миру пройшли святкові заходи «Різдвяні передзвони», до яких залучились учасники ГО «Ліга майбутніх поліцейських». Одне із найбільших і найулюбленіших свят українців кілька днів збирало  дітлахів та їх батьків біля центральної ялинки міста.

У дні різдвяних свят для дорослих та маленьких мешканців Краматорська управлінням міської ради з гуманітарних питань було організовано чудове свято під назвою «Різдвяні передзвони».

Біля головної ялинки міста діти разом зі своїми батьками  водили  хороводи, створювали танцювальні флешмоби, брали участь у конкурсах. Учасники краматорської "Ліги майбутніх поліцейських" брали активну участь у проведенні свята. Творчі підлітки допомагали своїм одноліткам в організації виступів, розважали малюків та фотографували всіх бажаючих у спеціальній фотозоні із фігурками на різдвяну тематику.

На імпровізованій сцені для присутніх проходили виступи  місцевих творчих  колективів, звучали колядки та народні пісні, лунали привітання з Різдвом Христовим.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета