Поліцейські відпрацьовують протидію диверсійним групам

09.01.2018


Співробітники Краматорського відділу поліції були підняті по «тривозі», провели навчання з протидії збройного нападу на адмінприміщення поліції, а також відпрацювали тактику дій при введенні плану «Фортеця» на території оперативної зони.

 

За легендою, о 08.00 в Краматорський  відділ поліції надійшло повідомлення про те, що з боку Харківської області рухається колона озброєних і агресивно налаштованих людей.

Заступник начальника поліції Андрій Друмов підняв особовий склад по «тривозі» і ввів план «Фортеця».

Правоохоронці, що знаходились у той момент в відділі поліції, екіпірувалися і зайняли позиції кругової оборони адміністративної будівлі. Їх колеги, підняті по тривозі, в найкоротші терміни в повній екіпіровці прибули у визначене місце.

- Мета навчань — перевірити бойову готовність особового складу та відпрацювати навички дій в екстремальних умовах, - зазначив заступник начальника Краматорської поліції Андрій Друмов.

Очільник підрозділу перевірив екіпірування поліцейських, які мають бути готовими до виконання бойових завдань. Усі повинні бути укомплектованими відповідним обмундируванням зимового зразка та спорядженням

 

 

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета