В святкові дні жителі Краматорська, Дружківки та Олександрівки близько 1000 разів зверталися до поліції (ФОТО)

08.01.2018


За вісім днів поточного року до поліції оперативної зони надійшло 956 повідомлень, з них 80 внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Найчастіше громадяни зверталися за допомогою при виникненні сімейних сварок чи бійок між знайомими та сусідами. В Краматорську це 30% від всього числа викликів.

У перший день нового року співробітники карного розшуку розкрили факт вуличного грабежу. Познайомившись на вулиці із перехожим, 21-річний мешканець Краматорська пригостив його спиртним. Невдовзі новий знайомий вдарив його по голові й забрав мобільний телефон. Правоохоронцям вдалось розкрити цей злочин протягом декілька годин.

Завдяки посиленим мірам безпеки з початку року поліцейськими Краматорської оперативної зони у місцевих мешканців вилучено три одиниці  зброї, у Ясинуватському райони виявлено схрон з боєприпасами: заряди для гранатомета, протитанковий ракетний комплекс, граната та патрони були сховані у будівлі колишньої лікарні. При перевірці на блокпосту виявлено чотири особи, які мали зв'язок із незаконними збройними формуваннями.

 

Співробітниками сектору превенції вилучено 75 пляшок алкогольної продукції, яка не мала відповідної документації.

Кожного дня за правопорядком на території населених пунктів стежили близько 100 поліцейських та військовослужбовців.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

 

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета