Краматорські поліцейські взяли участь у спортивних змаганнях разом зі школярами

07.12.2017


Працівники поліції Краматорська приєдналися до святкування Дня Збройних сил України та взяли участь в спортивних змаганнях, які проходили в школі №17.

В цей нелегкий час в країні кому, як не дітям зі сходу, знати про воїнів, які охороняють нашу Батьківщину та не дозволяють ворогам пройти далі.

Під час спортивних змагань, організованих на честь героїв, учні загальноосвітньої школи №17 та поліцейські взяли участь у конкурсах на силу та витривалість – якості, необхідні кожному захиснику своєї країни.

Учасники  перетягували канат, а у гирьовому конкурсі дуже гарно себе проявив дільничний офіцер поліції Артур Соломко.  Переможницею армрестлінгу стала тендітна учениця 9-А  класу Катерина Лазаренко. У змаганні з стрільби серед школярів отримав перемогу одинадцятикласник Герман Мамедов.

Оцінювали змагання директор школи, педагогічний колектив та начальник Краматорського відділу поліції Василь Поштак.  Всі отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

На знак вдячності поліцейські пригостили учасників солодощами, а ті навзаєм подарували  новорічний подарунок, виготовлений власними руками.

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета