За останню добу правоохоронці Дружківки виявили 3 порушників міграційного законодавства

07.12.2017


В рамках проведення оперативно - профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» поліцейські виявили іноземців, які незаконно знаходились на території України. На порушників були складені адміністративні протоколи.

Під час проведення спецзаходів, щодо виявлення громадян які перебувають на території Дружківки без відповідного законодавством дозволу. Так минулої доби в ході відпрацювання території дільничними офіцерами поліції було виявлено двох  громадянок РФ у яких закінчився строк перебування на території України.

Відносно правопорушниць були складені адміністративні протоколи за ст. 203 Кодексу України  про адміністративні правопорушення «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Крім того за несвоєчасне прийняття заходів, щодо реєстрації іноземця у відділі Державної міграційної служби України, на господарку житла складено протокол за ст. 205 КУпАП "Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства".

З початку загальнодержавної відпрацювання "Мігрант" правоохоронцями Дружківки виявлено 12 іноземних громадян, які незаконно перебували на території України. Відносно правопорушників накладено штрафів на суму 5 100 гривень. Відносно двох громадян прийнято рішення про примусове повернення за межі країни з забороненою в’їзду в Україну строком на три роки.

Нагадуємо, що операція «Мігрант» проводиться з метою запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, а також посилення заходів з протидії нелегальній міграції.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета