З початку року правоохоронцями Дружківки викрито 140 наркозлочинів (ФОТО)

06.12.2017


За 10 місяців поточного року у сфері незаконного обігу наркотиків в Дружківці задокументовано 113 фактів зберігання забороненої речовини, 13 фактів збуту наркотичних речовин, 8 фактів незаконних посівів або вирощування снотворного маку чи конопель, 2 факти незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів. Крім того з початку року виявлено та припинено діяльність 4 наркопритонів.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності поліції є боротьба з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. Ретельні перевірки громадян та автотранспорту допомагають правоохоронцям перекрити канали постачання наркотиків в місто, а огляд поверхневого одягу та вмісту валіз підозрілих осіб на вулицях, авто та залізничних вокзалах показують, що саме перехожі є частими порушниками ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Так, минулого місяця в ході чергування співробітниками ГРПП Дружківського відділення поліції для перевірки документів було зупинено автомобіль марки «Ланос». Під час візуального огляду салону транспортного засобу, в багажному відсіку, поліцейськими було виявлено та вилучено прозорий пакет з подрібненою речовиною рослинного походження, зовні схожу на коноплю.

Ще один факт незаконного зберігання наркотиків було задокументовано у батька двох дітей під час профілактичного рейду «Сім’я». Під час візиту до даної оселі, представниками зацікавлених служб в пакеті біля дзеркала було вилучено три медичних шприци, заповнених до відповідної позначки речовиною темного кольору, а також два паперових згортка з подрібненою речовиною рослинного походження зовні схожу на коноплю. 

Разом з тим правоохоронці щодня ведуть роботу, спрямовану на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів. Влітку правоохоронці Дружківки припинили незаконну діяльність 33-річної жінки, яка займалась бізнесом з продажу ацетильованого опію у власній оселі. Безробітна правопорушниця пояснила, що самостійно виховує 3-х малолітніх дітей, тож у пошуках заробітку взялась за виготовлення та продаж наркотиків.

Також з початку року правоохоронцями вилучено 605 рослин коноплі чи рослинного  маку. Так під час перевірки оперативної інформації на одному з приватних подворій працівниками сектору кримінальної поліції було вилучено 41 кущ коноплі. Чоловік ретельно приховував свою діяльність перед сусідами. Щоб великі рослини було менш помітними, він придавлював їх цеглою, а інші ще достигали свого росту.

Слідчо-оперативні та обшукові заходи, які проводять правоохоронці Дружківки, також допомагають виявляти громадян, які організовують в своїх оселях наркопритони чи надають свої приміщення іншим наркозалежним для вживання наркотику, збувають «наркозілля». Протягом 2017 року слідчими відкрито 4 кримінальні провадження за організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів.

Так навесні цього року співробітники поліції виявили 37-річного чоловіка, який  влаштував зі своєї квартири місце для вживання наркотичних речовин для товаришів. Правоохоронці застали господаря та 3 його друзів в стані наркотичного сп’яніння, вилучили використані шприци, посуд, інгредієнти, що використовувались для виготовлення наркотику - метамфетамін, а також прекурсор соляної кислоти.

Співробітники поліції закликають громадян: якщо у вас є яка-небудь інформація про місця розповсюдження наркотичних засобів – негайно звертайтеся в поліцію за телефонами 102, адже саме з вашою допомогою, збільшується ймовірність скорочення незаконного обігу наркотиків в нашому місті.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета