Поліцейські Краматорська знайшли дитину, що пішла з дому через сварку з мамою

06.12.2017


15-річну дівчину розшукали та повернули додому за добу. Школярка була виявлена у Слов’янську.

4 листопада до чергової частини Краматорського відділу поліції звернулась стурбована мати, яка повідомила, що  її дочка після конфлікту з  нею о 12 годині дня  пішла з дому та не повернулася.

По тривозі на пошуки зниклої дівчини було піднято весь особовий склад поліції міста. За цей час поліцейські перевірили коло друзів та знайомих неповнолітньої, прочесали парки, сквери, розважальні заклади у Краматорську, але дівчини ніде не було.

На пошук дитини було орієнтовано всі наряди поліції Донецької та сусідніх областей. Того ж дня дівчина знайшлася на вулиці міста Слов’янська.

Поліцейські провели з нею та батьками профілактичну бесіду та надали необхідні консультації щодо дій під час сімейних конфліктів. Адже вже не вперше школярка залишає домівку.

Крім того, на вихідних було знайдено і 10 річного хлопчика, який ще з ранку пішов гуляти без дозволу дорослих та зник. Того ж дня близько 16 години його цілого та неушкодженого вдалось повернути назад мамі.

Вкотре поліцейські звертаються до батьків: будьте уважними до своїх дітей, цікавтеся їхнім життям, взаємовідносинами у шкільному колективі, не залишайте дитину на самоті зі своїми проблемами. 

Нагадуємо, діти у будь-якій складній ситуації можуть звернутися до поліції за телефоном 102 та отримати допомогу.

Краматорський відділ поліції

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета