Лігівці Краматорська привітали захисників з Днем Збройних сил України (ФОТО)

06.12.2017


Шкільний фестиваль "За честь, за славу, за народ!" пройшов в загальноосвітній школі № 8 Краматорська до Дня Збройних сил України. Лігівці, школярі та адміністрація школи привітали всіх  захисників зі святом. Подарували чудовий концерт та побажали щирі слова вдячності.

Днями в актовому залі загальноосвітньої школи № 8 Краматорська школярі разом із учасниками ГО «Ліга майбутніх поліцейських» організували шкільний фестиваль присвячений до Дня Збройних сил України. Хлопці та дівчата в яскравих українських костюмах виступили перед військовослужбовцями, учителями, учнями старших класів  та здивували своїм виступом.

«У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, адже українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу –найвища честь, покликання та обов’язок» - розповідає учасниця Ліги Краматорська Олександра Гобзенко.

Самі такі свята сприяють патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукають особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджують національну самосвідомість.

Нагадаємо, що День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Саме 6 грудня відзначається свято, яке символізує єдність усіх видів військ України. Затверджено це свято було1993 році і з тих самих часів воно стало одним з улюблених свят серед населення. До речі, зовсім не випадково обрана дата 6 грудня — саме в цей день в 1991 році був прийнятий закон про формування озброєнь сил незалежної держави Україна. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета