Правоохоронці Дружківки презентували школярам мобільний додаток «Поліція 102» (ФОТО)

05.12.2017


Поліцейські на практиці показали, як дитина може підключитися до системи інтелектуальної безпеки UASC та покликати поліцію на допомогу натисканням лише однієї, екстреної, кнопки.

Сьогодні працівники ювенальної превенції Дружківського відділення поліції, провели для школярів гімназії «Інтелект» незвичайний право-виховний урок на якому розповіли та показали, як дитина може себе убезпечити від біди натиснувши на телефоні додаток «Поліція 102».

Безкоштовний мобільний додаток був розроблений спеціально для громадян Донеччини за ініціативи заступника начальника Нацполіції-начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна, та, насамперед, для дітей та їх батьків.

За допомогою зручної та функціональної програми можна екстрено викликати наряд поліції, натиснувши кнопку «102», повідомити про правопорушення, встановити «зону безпеки» для дитини тощо. Додаток було розроблено з розрахунком, щоб ним могли користуватися навіть першокласники.

Перш за все правоохоронці звернули увагу школярів, що натискаючи кнопку екстреного виклику, їм не потрібно нічого пояснювати – програма сама відстежить їхнє місце знаходження, і наряд поліції терміново прибуде на допомогу.

Також додатком передбачені й інші функції: «Повідомити про правопорушення» з можливістю додавати фото, «Перевірка номера», коли людина може перевірити, чи знаходиться авто в розшуку. «Батьківське піклування» допоможе батькам відстежувати, чи не потрапила їхня дитина в біду, а функція «Залишити відгук» - поділитися своїми враженнями від роботи кожного окремого поліцейського.

Співробітники поліції наголосили, що користуватися цією кнопкою слід лише в екстреній ситуації, коли дійсно загрожує небезпека.

Діти зазначили, що програма дуже проста і зрозуміла, а найголовніше те, що виклик поліції зводиться до секунд.

Після презентації учні «засипали» правоохоронців запитаннями: «Що буде якщо випадково натиснув на виклик?», «Що робити, коли немає зв’язку?», «Який штраф за неправдивий виклик?».

На сьогодні мобільний додаток «Поліція 102» доступний скрізь, де є покриття інтернету. Він працює на всіх телефонах з операційними системами iOS таAndroid, а також планшетах.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета