Замість обіцяного «співробітниками банку» збільшення кредиту, мешканка Очеретино втратила 10 000 гривень

05.12.2017


Майже щодня до поліції надходять заяви від громадян, які під час спілкування із «представниками» служби безпеки банку, довіряють їм свої персональні дані та пін-коди карток, в результаті чого втрачають всі свої заощадження. Аферисти діють так швидко і відпрацьовано, що люди не встигають отямитися, як залишаються без грошей. На цей раз жертвою шахраїв стала 53-річна мешканка с. Очеретино Ясинуватського району.

До чергової частини Дружківського відділення поліції звернулась жінка 1964 року народження, жителька с. Очеретино Ясинуватського району про те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошами з банківської картки у сумі 10 110 гривень.

Виявилося, що в цей день, потерпілій зателефонував незнайомець і представився співробітником служби безпеки банку. Чоловік запропонував клієнтові збільшити кредитний ліміт. Наполегливість «банківського працівника» спрацювала і жінка погодилась на цю операцію та повідомила пін-код своєї картки. У цей момент на телефон потерпілої почали надходити смс-повідомлення з інформацією про зняття з її рахунку грошей. Жінка одразу намагалась вияснити в чому річ, але мобільний номер телефонуючого вже виявився вимкненим. Лише тоді ошукана мешканка зрозумів, що стала жертвою не чистого на руку шахрая..

За даним фактом співробітниками Дружківського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета