В Дружківці поліцейські вилучили майже 200 пляшок алкогольних напоїв, які реалізовували без ліцензії (ФОТО)

12.10.2017


Дільничні офіцери Дружківського відділення поліції провели рейд по торгівельним закладам міста, з метою виявлення фактів реалізації алкогольної продукції без ліцензії. В результаті правоохоронцями вилучено 173 пляшки горілки, складено 3 адміністративних протоколи.

Дільничні інспектори поліції продовжують боротьбу з порушеннями у сфері торгівлі та регулярно перевіряють заклади Дружківки на предмет дотримання норм чинного законодавства.

Так, днями під час чергового рейду торговельних закладів Дружківки, поліцейськими було виявлено ряд правопорушень, а саме реалізація алкогольних напоїв, що не мала на це відповідної ліцензії.

В результаті правоохоронцями було вилучено 173 пляшки алкогольних напоїв.

За фактом порушення було складено адміністративний протокол за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Крім того поліцейські регулярно проводяться профілактичні заходи, що спрямовані на виявлення фактів продажу цигарок і спиртного неповнолітнім. В ході чергової перевірки в одному з торгових закладів міста, де до речі вже неодноразово були задокументовані подібні випадки, знов виявлено правопорушення. Прагнучи виручити якомога більшу "касу" за день, продавець не стала вимагати у юного покупця паспорт й продала йому пиво.

Відносно правопорушниці було складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП, який направлено на адміністративну комісію для прийняття законного рішення.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета