У мешканки Дружківки в кишені виявлено шприц з важким наркотиком (ФОТО)

12.10.2017


Паління тютюнових виробів в неустановленому для цього місті, призвело 41-річну дужківчанку до кримінальної відповідальності. В ході особистого огляду у неї в кишені було виявлено шприц з заповнений наркотичною речовиною коричневого кольору.

З 9 жовтня на території Донеччини розпочате комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання області. Одним із пріоритетних напрямків діяльності поліції є збільшення патрульних нарядів на вулицях міст, припинення обігу нелегальної зброї, розкриття тяжких злочинів, протидія правопорушенням та незаконному обороту наркотичних речовин серед громадян.

Так минулої доби під час патрулювання території обслуговування дільничними офіцерами поліції Дружківського відділення поліції було виявлено пересічну жінку, яка курила тютюнові вироби у громадському місці. Під час складання протоколу за ст. 175 «Куріння тютюнових виробів в заборонених місцях» КУпАП, при поверхневому огляді було встановлено, що правопорушниця має при собі 10 куб. шприц заповнений речовиною коричневого кольору до 7 мм відзначки, за попередніми ознаками опія ацетильованого.

41-річна жінка зізнається, що дана речовина є наркотиком, яку вона зберігала для власних потреб.

Речовий доказ вилучено та направлено на дослідження.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення, законом передбачено до 3 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета