В рамках місячника добровільної здачі зброї до Дружківського відділення поліції здали 4 одиниці зброї (ФОТО)

12.10.2017


Протягом перших десяти днів проведення профілактичних заходів, щодо добровільної здачі зброї, яка зберігається громадянами незаконно, правоохоронцям видали гранату, мисливський ніж, рушницю та номерну частину зброї.

З метою припинення незаконного розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням з 1 жовтня розпочався місячник добровільної здачі небезпечних предметів. В рамках проведення заходів громадяни можуть як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

З початку проведення місячника до поліції звертались не тільки мешканці Дружківки, але й підпорядкованого Ясинуватського району, що входить до зони обслуговування Дружківського відділення поліції.

Так, 77-річний мешканець с. Первомайське звернувся до правоохоронців, щоб добровільно видати їм рушницю у якої підходив строк перереєстрації та за віком не бажає його подовжувати.  

Бойову гранату Ф-1 із запалом, до Очеретинського пункту поліції принесла мешканка с. Желанне. Жінка пояснила, що знайшла її вдома під час прибирання, після того, як від неї пішли малознайомі гості.

Разом з тим до Дружківського відділення поліції місцеві мешканці принесли, мисливський ніж та номерну частину від зброї.

Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність, за винятком випадків, коли громадяни добровільно здають її до органу  поліції в рамках впроваджених заходів. Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

Нагадуємо, операція триватиме до 31 жовтня 2017 року, якщо у Вас виникли додаткові питання, чи ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами,Ви можете звернутись до інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи відділу поліції або зателефонувати на лінію "102".

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета