За замовлення зварювального апарату краматорчанин передплатив шахраям 2 400 гривень

11.10.2017


Після погодження з продавцем умов купівлі-продажу, 46-річний мешканець Краматорська перерахувала «продавцю» необхідну суму грошей. Після отримання коштів, віртуальний партнер класично обірвав зв'язок.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Одна з найрозповсюдженіших афер в мережі — продаж неіснуючих товарів і послуг через інтернет - аукціони і магазини.

Так, на одному з відомих сайтів 46-річний мешканець Краматорська вирішив придбати давно потрібний зварювальний апарат. Узгодивши із продавцем всі нюанси продажу товару, перерахував на зазначену картку гроші у сумі 2 400 гривень, але товару так і не дочекався   

Тому поліція ще раз нагадує про правила, яких потрібно дотримуватися, щоб не поповнити ряди жертв шахраїв:

- Питання оплати є одним з найважливіших. Момент передоплати найцікавіший - так як вносячи передоплату покупець по суті передає гроші "під чесне слово". Якщо «Продавець» пропонує декілька видів оплати (безпосередньо при отриманні товару в офісі, післяплатою, повна передоплата тощо), то це нормальна практика. Якщо пропонується тільки один метод, особливо з повною передоплатою - то це повинно викликати у Вас підозру.

- Запам'ятайте, що продавець, щоб залучити покупців, пропонує товар і послуги за заниженою ціною, і найчастіше це міфічні лоти.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета