Андрій Друмов проінспектував роботу поліцейських станцій у Краматорську (ФОТО)

11.10.2017


Вчора з метою вдосконалення роботи дільничних офіцерів поліції, заступник начальника Краматорського відділу поліції Андрій Друмов, провів обстеження діяльності приміщень поліцейських станцій.

Згідно до наказу «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції» на зміну дільничним пунктам приходять поліцейські станції. Місце їх розташування знаходиться у найбільш людних місцях, щоб громадяни могли у будь-який час звернутися до правоохоронців по допомогу.

Під час інспектування поліцейських станцій керівництвом було звернуто увагу на стан формування контрольно-наглядових справ та заміну документації минулих дільничних пунктів поліції. Крім того, з кожним дільничним офіцером поліції були проведені індивідуальні бесіди із знання основних положень нової Інструкції, щодо організації діяльності дільничних офіцерів поліції.

За результатами проведення обстеження було виявлено ряд недоліків в приміщенні кожної поліцейської станції та визначено строки для їх усунення. 

- Головною метою в роботі дільничних офіцерів поліції завжди залишається профілактика злочинів та правопорушень, взаємодія з населенням та громадськістю, тому керівництвом й надалі будуть прийматися всі заходи з покращення умов їх праці – зазначив підполковник поліції Андрій Друмов.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета