В поліції Краматорська - новий очільник

25.09.2017


Начальником Краматорського відділу поліції призначений Василь Васильович Поштак. Нового керівника представив особовому складу очільник поліції Донецької області Микола Семенишин під час робочої наради.

Полковник поліції Василь Поштак народився 19 вересня 1976 року на Закарпатті. Службу в органах внутрішніх справ розпочав в 1993 році, присвятивши життя роботі у карному розшуку.

Працював у територіальних підрозділах внутрішніх справ Західної України, Києва, а також Нацполіції та МВС у сфері протидії торгівлі людьми, боротьби з міжнародними організованими злочинними групами. Також останнім часом проходив службу у Збройних силах України.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин відзначив, що полковник Поштак має великий професійний та управлінський досвід.

- Колектив поліції Краматорська - згуртований, бойовий і здатний якісно надавати поліцейські послуги, - зазначив генерал Семенишин.

Секретар Краматорської міської ради Дмитро Ошурко наголосив на належній взаємодії влади і правоохоронців та пообіцяв підтримку з боку депутатського корпусу Краматорська.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас