ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ОБМІНЯЛИСЬ ДОСВІДОМ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМ АГЕНТОМ-ВИБУХОТЕХНІКОМ З ФБР

14.08.2017


Сьогодні у Краматорському відділу поліції для поліцейських півночі Донецької області відбувся тренінг, який провів спеціальний агент-вибухотехнік з Федерального бюро розслідувань (США). Він розповів про досвід пошуку вибухонебезпечних предметів та вибухівки на блокпостах та пунктах пропуску.

Співробітники поліції півночі Донецької області, що несуть службу на блокпостах, сьогодні зібрались у Краматорську, щоб отримати нові знання з пошуку вибухонебезпечних предметів під час огляду автомобілів.

Представник США розповів про новітній досвід спеціалістів-вибухотехнків в усьому світі у «гарячих» точках світу та зонах озброєних конфліктів. Крім того, мова йшла про техніку огляду транспортних засобів, яку використовують поліцейські, та спеціальні засоби.

Зі свого боку начальник Управління превентивної діяльності обласного главку Юрій Горустович торкнувся ще одного актуального аспекту роботи правоохоронців в зоні проведення бойових дій - огляду стадіонів та інших місць проведення масових заходів на наявність небезпечних предметів, що можуть становити загрозу для громадян.

Зустріч відбувалася у форматі діалогу, представник ФБР відповів на питання поліцейських - у переважній більшості вони стосувалися досвіду роботи їхніх колег в Америці та у «гарячих точках».

Іноземному фахівцю було продемонстровано фільм про роботу блокпостів Донеччини. А по закінченню теоретичної частини американські представники мали змогу на власні очі побачити, як працюють поліцейські на стоп-контролі у Краматорську.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас