Дружківчанин пограбував жінку неподалік водойми

12.08.2017


Правоохоронці Дружківки швидко знайшли грабіжника, який у стані алкогольного сп’яніння напав на жінку та вирвав в неї сумку.

Менше доби знадобилось оперативникам Дружківського відділення поліції, щоб встановити особу зухвалого грабіжника. 10 серпня ввечері до поліції звернулася жінка, яка повідомила, що стала жертвою зловмисника. Жінка у компанії друзів відпочивала на березі річки Кривий Торець. Поруч відпочивала інша компанія. Між громадянами відбувся конфлікт, який начебто через деякий час було вичерпано. Згодом жінка зібралася та пішла додому. По дорозі її наздогнав чоловік, в якому вона пізнала одного із представників компанії опонентів, та вирвав у неї сумку з грошима та двома мобільними телефонами та втік. Потерпіла відразу звернулася по допомогу у поліцію.

Співробітники кримінального блоку, маючи прикмети злодія, відразу почали встановлювати коло можливих підозрюваних. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці знайшли місцезнаходження нападника. При ньому знаходились і 2 мобільних телефони. 33-річний чоловік зізнається у скоєному, але що саме штовхнуло його на злочин, пояснити не може, бо знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння. Речові докази – телефони –вилучено та після проведення слідчих дій будуть повернуті власникові.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст.186 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас