Поліцейські вилучили хлопчика у матері, яка не хоче про нього дбати (ФОТО)

11.08.2017


Учора під час рейду правоохоронців спільно із співробітниками служби по справах дітей по підобліковим сім’ям було прийнято рішення про вилучення 8-річного хлопчика, який фактично мешкає в антісанітарних умовах.

Співробітники ювенальної превенції Краматорського відділу поліції у літній період збільшують кількість рейдів серед сімей, що опинились в складних умовах, та батьки яких потребують перевірки. Поліцейські відвідують їх місця проживання, щоб побачити, в яких саме умовах перебувають діти та чи не скоюються відносно них протиправних дії.

Учора правоохоронці провели черговий такий рейд. Разом із співробітниками Служби по справах дітей вони завітали у центральну частину міста, де живе 44-річна мати-одиначка, що виховує 8-річного сина.

Умови, в яких знаходилась дитина, були шокуючими: скрізь безлад, бруд, антісанітарія. Мати не зловживає спиртними напоями, але пояснити, чому вона не може навіть прибратися у оселі, не змогла.

Хлопчика було вилучено і направлено у лікарню для перевірки стана здоров’я. Сам хлопчик дуже хвилювався, плакав та не хотів розставатися з такою «мамою». Жінка, в свою чергу пообіцяла виправитись і забрати дитину.

Поки ж відносно неї поліцейські склали адміністративний прокол за ст. ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області    

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас