Краматорчанин, щоб не привертати увагу сусідів, вирощував коноплю, підламаючи стовбури (ФОТО)

11.08.2017


Це не завадило оперативним працівникам викрити наркоаграрія та вилучити його протизаконний врожай.

Учора на лінію «102» звернулася жінка, яка бажала залишитись анонімом, з повідомленням про те, що в одному із приватних домоволодінь с. Ясногірка чоловік збирає урожай кущів коноплі. Співробітники кримінальної поліції вже мали оперативну інформацію про те, що саме цей 26-річний краматорчанин на своєму городі вирощує нарковмісні рослини та збирали матеріали для отримання ухвали на огляд приміщення.

Отримавши таке повідомлення, правоохоронці провели невідкладний обшук, під час якого виявили 19 кущів конопель, які були дбайливо оброблені. Частина врожаю вже була зірвана та сушилася. Щоб не привертати увагу сусідів, коли кущі перевищать висоту забору, чоловік підламував стовбури рослин та прив’язував їх до землі.

Усе виявлене було вилучено та спрямоване на експертизу. За фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас