Пенсіонери приходять до начальника поліції, щоб розповісти про телефонних шахраїв

10.08.2017


Сьогодні під час особистого прийому громадян до полковника поліції звернулася пенсіонерка, яка повідомила про те, що її намагалися ввести в оману.

Потужна профілактична робота правоохоронців відносно попередження шахрайства приносить результати – пенсіонери вже не попадаються на гачок аферистів, а поспішають повідомить у поліцію про спробу їх ошукати.

Так, сьогодні до Віталя Максиміва на прийом прийшла місцева мешканка, яка розповіла про те, що їй на телефон дзвонили невідомі та намагалися виманити грошові кошти. Однак жінка відразу зрозуміла, що це шахраї, відмовила їм та прийшла до начальника поліції, щоб повідомити про цей випадок. Головний поліцейський подякував старенький за  обачність  та довіру до правоохоронців.

Інші візитери в переважній більшості зверталися, щоб дізнатися про хід конкретних кримінальних проваджень, одна із краматорчанок скаржилася на сусідку, яка не хоче повертати борг, інший чоловік – на те, що його зламаний телевізор не квапляться повертати з ремонту.

Усі звернення взяті на особистий контроль керівником підрозділу, і по кожному з них буде надана відповідь у встановлений законом термін.

Краматорський відділ поліції

Донецької області         

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас