Поліцейські у прифронтовому Очеретино припинили діяльність ігрового клубу

10.08.2017


Учора поліцейські, що несуть службу у підрозділі в Очеретино, провели невідкладний обшук та вилучили 11 одиниць комп’ютерної техніки у ігровому салоні.

Правоохоронці Краматорської оперативної зони продовжують нести службу у підрозділі в Очеретино, Ясинуватського району. Основне завдання поліцейських – оперативне реагування на повідомлення громадян, що живуть у безпосередній близькості з лінією розмежування, розкриття та попередження скоєння злочинів, виявлення незаконної зброї та боєприпасів.

Учора мобільною групою, що входить до складу мобільного блокпосту, була виявлена адреса, де здійснювалася протизаконна ігрова діяльність. Правоохоронці вилучили 10 комп’ютерів, на 3 з яких йшла он-лайн гра, решта знаходились в стані очікування, та один комп’ютер адміністратора закладу.  Крім того, в закладі знаходились два «працівника», які, доречі, не мають офіційного працевлаштування,  та один гравець. Усі вони були опитані.

Техніку під час невідкладного обшуку було вилучено та буде спрямовано на експертизу. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас