Поліцейські доставили до лікарні півторарічну дівчинку, яку кинула мати-зозуля

10.08.2017


Учора до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення від краматорчанки, яка повідомила, що на вулиці без нагляду знаходиться малолітня дитина.

На місце події одразу був спрямований екіпаж патрульної поліції. Правоохоронці знайшли жінку, що телефонувала, із маленькою дівчинкою. Жінка пояснила, що малечу їй віддала сама мати, з якою вона ледь знайома, а сама пішла «по справах».

Дитину відразу було доставлено до Дитячого територіального медичного центру, відносно неї  не було скоєно ніяких противоправних дій. А співробітники ювенальної превенції Краматорського ВП відразу взялись встановлювати особу матері.

Виявилося, що вона вже неодноразово попадала у їхне поле зору – матір – переселенка із Горлівки. Ще декілька років тому саме у Горлівці вона була позбавлена батьківських прав на старшу дитину. Переїхавши до Краматорська вона народила знов, але не полишила своїх шкідливих звичок – пиячила та не дбала за донькою.

У квітні поточного року співробітники поліції вилучали в неї дівчинку та склали відносно неї адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків. Тоді жінка начебто взялася за розум, навела порядок у оселі та забрала дитину. Але ненадовго – учорашній випадок яскраве тому підтвердження.

Учора, коли поліцейські намагалися зв’язатися з матірю-зозулею по  телефону, вона знаходилась у стані алкогольного сп’яніння та ледве могла розмовляти.

Відносно жінки знову буде складено адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення. Крім того, зважаючи на обставини, буде підійматись питання про позбавлення недбалої матері батьківських прав.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас