Під час рейду "Сім’я" у батька двох дітей виявлено наркотики (ФОТО)

06.08.2017


Правоохоронці вилучили в помешканні батька, який наразі сам виховує 2 неповнолітніх дітей, три шприца заповнених рідиною темного кольору, два паперових згортки з речовиною рослинного походження та саморобний пристрій для їх вживання.

Співробітники ювенальної превенції тісно співпрацюють з представниками міської служби по справах дітей та центром соціальної служби сім'ї, дітей і молоді. Разом вони постійно проводять спільні рейди по родинах, що потрапили у складні життєві обставини, та в яких живуть неповнолітні. Спеціалісти перевіряють умови, в яких зростає малеча.

Так, учора в ході сумісного профілактичного рейду «Сім’я» представники влади черговий раз відвідали одну із таких родин де останнім часом вихованням дітей займається лише батько. Їх рідна мати наразі відбуває покарання в місцях позбавлення волі, тож на вихованні у батька залишились - хлопчик 2- років та 7-річна дівчинка. Поратись по господарству та піклуватись за дітьми чоловікові, допомагає бабуся.

Під час візиту до даної оселі, представниками зацікавлених служб було почуто їдкий хімічний запах, а в одній із кімнат біля дивану знаходився саморобний пристрій для вживання наркотичної речовини шляхом паління. Тож одразу було прийнято рішення викликати на місце правоохоронців. Прибулі на місце співробітники слідчо-оперативної групи Дружківського відділення поліції в іншій кімнаті виявили і самі наркотики. В пакеті біля дзеркала було вилучено три медичних шприци, заповнених до відповідної позначки речовиною темного кольору, а також два паперових згортка з подрібненою речовиною рослинного походження зовні схожу на коноплю. Цього ж дня діти були тимчасово влаштовані в родину бабусі. Службою у справах дітей буде ініційовано питання, щодо позбавлення батька батьківських прав. 

Всі речові докази вилучено.

Відомості за даним фактом внесено до реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. 

Дружківське відділення 

Краматорського відділу поліції Донецької області   

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета