За порятунок 9-річної дівчинки, що нібито потрапила у ДТП, шахраї вимагали від матері 10 000 доларів

29.07.2017


Завдяки здоровому глузду та обізнаності жінці вдалось зберігти свої гроші. Саме в цей момент дочка 43-річної дружківчанки ціла та не ушкоджена гуляла з друзями біля будинку.

Вчора вдень на мобільний телефон жінки надійшов прихований виклик. На тому кінці проводу невідомий чоловік повідомив, що її 9-річна донька потрапила під колеса автомобіля швидкої медичної допомоги та потребує негайної допомоги. За порятунок дитини чоловік вимагав з матері 10 000 доларів США.

Тривожний дзвінок одразу схвилював жінку, бо як раз в цей момент дочка гуляла на вулиці. Швидко взявши себе до рук та не повіривши у те, що таке могло сталось, місцева мешканка негайно вибігла на вулицю. Разом із друзями дівчинка ціла та неушкоджена гуляла поручик із будинком. Щоб ні з ким більше не трапилось такої неприємності, жінка одразу сповістила про цей випадок правоохоронцям, а разом з тим і вберегла власні кошти.

Протягом цього ж часу, співробітникам Дружківського відділення поліції довелось реєструвати ще один випадок шахрайства, але цього разу зі збитками у розмірі 1 500 гривень.

Жінка повірила псевдо працівникам банківської установи у підвищення ліміту її кредитної картки. Як у загальній більшості таких випадків, вона надала шахраю всі необхідні дані до доступу свого особистого рахунку. Вже через деякий час, замість очікуваного поповнення на рахунку, баланс картки виявився нульовим.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас