У КРАМАТОРСЬКУ ЗАТРИМАНО ПІДСЛІДНОГО ПРИ СПРОБІ ДАТИ ХАБАРА СЛІДЧОМУ

28.07.2017


Сьогодні у Краматорському відділу поліції викрито та задокументовано місцевого мешканця, який намагався надати неправомірну вигоду слідчому у розмірі 4000 гривень.

28 липня 25-річний мешканець Краматорська прийшов до кабінету слідчого відділу Краматорського відділу поліції, щоб віддати грошові кошти слідчому, який займався розслідуванням провадження за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Чоловік пропонував надання неправомірної вигоди - 4 000 гривень за те, щоб поліцейський «посприяв» поверненню вилученого майна, а саме – автомобілю та бензопили, які були арештовані, а також закриттю самого провадження.

Слідчий відразу повідомив про це керівництво. Факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Сьогодні під час спроби передачі грошей спільно із Краматорською місцевою прокуратурою, Службою внутрішньої безпеки Національної поліції в Донецькій області та Управлінням захисту економіки, чоловіка було викрито. Його затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас