Правоохоронці закликають громадян бути більш пильними до своїх особистих речей у поїзді

28.07.2017


Минулої доби до чергової частини Дружківського відділення поліції звернулось одразу двоє місцевих мешканців із повідомленням про те, що під час слідування у потязі невідомими особами в них було викрадено мобільний телефон та планшет.

Через власну необачність обидва потерпілих залишились без особистих засобів зв’язку. В першому випадку 32-річний чоловік ліг спати у потязі та залишив свій гаджет у кармані між спальними полицями, а коли прокинувся, то телефон вже зник. В іншому випадку втрату зазнала ціла родина, яка їхала відпочивати. Під час слідування потяг зупинився на станції на півгодини, тож потерпілі разом із своїми попутчиками вийшли на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям, а планшет залишили на полиці. Коли всі повернулись назад до вагону, то планшет вже зник.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна) Кримінального кодексу України, що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не залишати без нагляду свої документи або цінні речі, навіть якщо ви відлучаєтесь на кілька хвилин. Будьте максимально уважними з моменту прибуття на вокзал, ретельно стежте за своїми особистими речами. Перебуваючи у вагоні, слід обов'язково закривати на ніч двері в купе на запобіжник, а найбільш цінні речі покласти під низ, а не на видному місці.

У разі виникнення будь-якої події пасажири можуть звернутися до провідника, той зв'язується з начальником поїзда, який, своєю чергою, оперативно повідомляє про інцидент поліцію. І чим швидше пасажир звернеться до правоохоронців, наприклад, з приводу скоєння злочину, тим більша вірогідність його розкриття «по гарячих слідах».

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас