Правоохоронці Дружківки виявили у місцевого мешканця врожай маку

28.07.2017


Отримавши оперативну інформацію, дружківські правоохоронці знайшли вдома у 51-річного чоловіка пакет макової соломки, яку він зібрав для подальшого виготовлення опію ацетельованого.

Днями співробітниками сектору кримінальної поліції Дружківського відділення поліції було отримано оперативну інформацію про те, що раніше засуджений мешканець вулиці Космонавтів зберігає в себе дома наркотичні речовини. Тільки-но достроково звільнившись у 2016 році з місць позбавлення волі, чоловік знов порушив закон.

В результаті огляду помешкання 51-річного громадянина оперативники виявили в нього вдома біля меблевої шафи пакет з маковою соломкою. Чоловік пояснив, що зібрав рослини біля одного з приватних будинків на території с. Яківлівка, щоб в подальшому виготовити з нього опій ацетельований та залишити для власного вживання. Разом з тим правоохоронці вилучили в нього залишки розчинника, що залишились після попереднього виготовлення наркотичної речовини.

Наразі всі речові докази вилучені та будуть направлені на дослідження.

Даний факт зареєстровано та внесено до реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення, законом передбачено до 3 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас